Konferans koltuğu üreticisi

Konferans koltuğu üreticisi olan firmamız tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Konferans koltuğu birbirinden farklı türde birçok hammaddenin bir araya gelmesinden meydana gelir. Hammadde kaynakları geri dönüşümden elde edilmeyen konferans koltukları uzun ömürlü ve bir o kadar insan sağlığına duyarlı  olmaktadır.

konferans koltuğu üreticisi
OKUL KONFERANS KOLTUĞU
konferans koltuğu üreticisi
KONFERANS SALONU KOLTUK İMALATI
konferans koltuğu üreticisi
KONFERANS KOLTUK MODELLERİ

Konferans koltuğu imalatçısı olarak parkende sektörünün içerisinde yer almak Türkiye’de çok az sayıda konferans koltuğu imalatı yapan firmanın içerisinde yer almaktır. Konferans koltuğu imalatı ,tüm konferans koltuğu aksamlarının üretim bültenine sahip olarak garantili hizmet vermek ve teknik servis hizmeti oluşturmaktan geçer. Firmamız tüm bu koşulları en iyi fiyat garantisi ile sizlerin hizmetinize sunuyor.

Zamanla ucuz diye tabir edilen konferans koltukları satın almaları hem maddi hem de zaman kaybına neden olmakla birlikte büyük sorunları da beraberinde getiriyor. Konferans koltuklarının doğru imalat standartları ancak denetlenebilir bir konferans koltuğu imalatı bandına sahip olmaktan geçiyor. Konferans koltuğuüreticisi tüm firmalar arasında Alan Grup tüm teknik ve uzman kadro standartlarına sahip lider bir konferans koltuğu üretici firmasıdır.

Konferans koltuğu imalatı ve gerçek tasarımlar

Konferans koltuğu üreticisi ve gerçek tasarımlar üreten Alan Grup ile konferans salonlarınız artık emin ellerde. Tüm bütçe ve ekonomik koşullara uygun konferans salonu koltuklarını sizler için tasarlıyoruz. Konferans salonukoltukları genellikle belirli kalıplar ve üretim bültenleri ile imal edilse de , kısıtlı konferans koltuk modellerini bir kenara bırakarak geniş ürün yelpazesi ile sizler için konferans salonlarınız tasarımlarına uygun konferans koltukları tasarlıyoruz.

Konferans koltuğu imalatçısı olarak 25 yıldır hizmet veren firmamız konferans koltuğu imalatını yanında sizler için konferans koltuğu yedek parça aksamlarının parkende satışını gerçekleştiriyor. Tüm konferans koltuğu modellerine uygun konferans koltuğu yedek parça aksamları uzman konferans koltuk teknik servisimiz ile birlikte sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunuyor.

Konferans koltuğu üreticisi ve yerli teknoloji

Konferans koltuğu imalatçısı olarak tüm teknolojik imkanlarımız yerli imalata dayalı olmakla birlikte herhangi bir konferans koltuğu imalatı sürecini dışarı taşere etmeden patentli kalıplarımız ile gerçekleştiriyoruz. Konferans koltuklarınızın tüm imalat süreci firmamız tarafından gerçekleştirildiğinden sizleri uzun yıllar olası tüm konferans koltuk deformasyonlarına karşı koruyoruz. Sizler de bir an önce konferans koltuğu üreticisi olarak sektörün lider firması ile tanışın.

konferans koltuğu üreticisi
KONFERANS KOLTUĞU İMALAT ANI VE İMALATHANE
konferans koltuğu üreticisi
OKUL KONFERANS KOLTUĞU

konferans koltuğu üreticisi

 

 

 

İLETİŞİM OFİS VE SATIŞ: 0553 465 60 64

İMALAT VE FABRİKA :0216 574 46 40