Podyum sahne imalatı

Podyum sahne imalatı yapan firmamız tüm sahne faaliyetleriniz için profesyonel çözümler tasarlar. Sahne alanları konser, miting, ve açık hava gösterileri için dizayn edilen alanlardır. Firmamız tüm uzman kadrosu ile sizler için hem kapalı alan hem de açık alanda portatif ve dayanıklı  sahne mekanları tasarlar. Sahne yapımı genellikle unutulan ve önemsenmeyen alanlar olarak ihmal edilir. Podyum sahne imalatı ile birlikte artık sahne çözümleri için profesyonel bir çözüm ortağınız var.

sahne podyum imalatı
sahne podyum imalatı

Podyum sahne yapımı faaliyeti istediğiniz ölçü ve dekor imkanları ile birbirinden farklı ihtiyaçlarınız için imal edilebilir. Genellikle sahne platformu olarak düşünülen yapılar diğer taraftan sahne ses, sahne görüntü ve sahne perde sistemleri olarak genel bir alt yapı ve taşıyıcı sistem olarak düşünülmelidir. Sahne de gerçekleşen tüm aktivitelere uygun mekanik ve elektronik çözümler podyum sahne yapımı faaliyetimizde önceden uzman kadrolarımız tarafından tasarlanır.

Podyum sahne imalatı ve üretim

Podyum sahne imalatı için gerekli özel üretim bültenlerimiz mevcuttur. Taşıyıcı platformun, sahne faaliyet ve kullanım trafiğine uygun hammadde kaynakları ve projelere göre tasarlanması, sahne yüzeyi alanlarının ısı, nem ve diğer faktörlere uygun dayanıklı yüzey kaplama uygulamasının yapılması, sahne üzerindeki perde, taşıyıcı ses ve görüntü ekipmanlarının taşıyıcı podyum sahne platformu ile tam entegrasyonu vb.  birçok teknik unsur firmamız tarafından sizlere tam profesyonel hizmet sunmak amacı ile üretim sürecinde dikkate alınır.

Sahne imalatı ve hammadde kaynakları

Podyum sahne yapımı için kullandığımız hammadde kaynakları;

 1-alüminyum a kalite profil

2-alüminyum a kalite kilit sistemleri

3-kilitlenebilir kauçuk tekerlek, kauçuk sabit pingo bağlantıları

4-huş ağacından marin tutkallı, filmli kontra plak

5- sahne truss sistemleri

6-podyum sahne merdiven yapımı

7-podyum sahne görüntü ışık ve ses taşıyıcı sistemleri vb.

içerik ve uygulamalardan imal edilen podyum sahnelerimizi sizlere en doğru ve profesyonel sahne faaliyetleri hizmeti vermek üzere yılların getirdiği birikim ile hayata geçiriyoruz.

PODYUM SAHNE VE SAHNE EKİPMANLARI İMALATI İÇİN

 FABBRİKA VE DEPO :0216 574 46 40

 TEKNİK SORUMLU:  0532 709 30 28

 KEŞİF VE PAZARLAMA:0553 465 60 64

ArabicEnglishRussianTurkish