Arama:

Konferans koltuğu tamiri

 

konferans koltuğu tamiri,  bakımı ve onarımı  hizmeti genellikle devlet ve özel eğitim kurumları tarafından satın alınan ucuz konferans koltuklarının kırılması sonucu doğan bir sektördür. konferans koltuğu genellikle birbirinden farklı sentetik ve kimyasal hammaddelerin birleştirilmesi ve işlenmesinden oluşan bir meta olmakla birlikte gündelik ve kurumsal hayatın içerisinde son derece önemli rol oynar.

Konferans koltuğu bakımı  hizmeti zamanla ucuz diye tabir edilen konferans koltuklarının kullanıma dayalı olmayan tamamen imalat hatası olan deformasyonlarının hızla ortaya çıkmasıyla konferans salonlarının kullanılmaması sonucu günümüzde yaygınlaşmış ve zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Konferans koltuğu tamiri  ve Alan Grup?

Firmamız konferans koltuğu bakımı  servisini genellikle okul konferans salonlarının belirli periyotlar ile kontrol edilmesi ve konferans koltuklarının kullanım kalitesini artırmaya dönük bir bakış açısı ile ele almakla konferans koltuğu bakımı ve onarımı sektörüne bir başka açıdan giriş yaparak yeni bir faaliyet alanı açmıştır.

konferans koltuğu tamiri

Konferans koltuğu bakımı imalata dayalı hataları değil genellikle kullanıma dayalı hataları düzenli periyotlar halinde bakımlarla çözmeyi amaçlayan bir hizmet sektörü olmuştur.

Firmamız İstanbul, Ankara İzmir ve tüm Türkiye çapında üretilen ve üretimden kaldırılmış konferans koltuğu yedek parça imalatı servisi ile konferans koltuk tamir, bakım ve yedek parça sorununu çözerken , kullanıma dayalı bozulma ve kırılmaları alanında uzman kadrosu ile konferans koltuğu bakımı servisi ilede yerinde hizmeti vardır  okul konferans salonlarının tekrar tam kapasite ile çalışmasını sağlar.

Neler yapıyoruz?

Tüm hedef ve faaliyetlerimiz esasında, konferans koltuğu tamiri ve konferans koltuğu yedek parça tedariki ile birlikte ucuz konferans koltuklarının yerine onları çöpe atmadan, sizlere yeni ve daha güçlü konferans salonu koltukları üretmektir. Alan ofis mimarlık konferans salonlarınıza değer ve çözümler tasarlar.