konferans koltuğu tamiri ve okul konferans salonları

konferans koltuğu tamiri, bakımı ve onarımı  hizmeti genellikle devlet ve özel eğitim kurumları tarafından satın alınan ucuz konferans koltuklarının kırılması sonucu doğan bir sektördür. konferans koltuğu genellikle birbirinden farklı sentetik ve kimyasal hammaddelerin birleştirilmesi ve işlenmesinden oluşan bir meta olmakla birlikte gündelik ve kurumsal hayatın içerisinde son derece önemli rol oynar.

KONFERANS KOLTUĞU YEDEK PARÇALARI 2
KONFERANS KOLTUK PARÇALARI
konferans koltuğu tamiri
KONFERANS SALONU KOLTUK BAKIMI

 Konferans koltuğu bakımı  hizmeti zamanla ucuz diye tabir edilen konferans koltuklarının kullanıma dayalı olmayan tamamen imalat hatası olan deformasyonlarının hızla ortaya çıkmasıyla konferans salonlarının kullanılmaması sonucu günümüzde yaygınlaşmış ve zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. 

 Konferans koltuğu tamiri ve hizmet anlayışımız

Konferans koltuğu tamiri bilinen yönleri itibari ile okul konferans salonları ve tiyatro salonlarında eksilen ve deforme olan konferans koltuk parçalarının giderilmesi ve konferans koltuklarının tekrar kullanıma sunulması olarak bilinse de esasında, konferans koltuklarının imalata dayalı deformasyonlarını çözmekte çokta başarılı olmayan bir hizmet sektörüdür.

 konferans koltuğu bakımı  aşması bir konferans koltuğunun ameliyat masasındaki son elektro müdahalesi olarak da gösterilebilir.

 Firmamız konferans koltuğu bakımı  servisini genellikle okul konferans salonlarının belirli periyotlar ile kontrol edilmesi ve konferans koltuklarının kullanım kalitesini artırmaya dönük bir bakış açısı ile ele almakla konferans koltuğu bakımı ve onarımı sektörüne bir başka açıdan giriş yaparak yeni bir faaliyet alanı açmıştır. 

Konferans koltuğu bakımı imalata dayalı hataları değil genellikle kullanıma dayalı hataları düzenli periyotlar halinde bakımlarla çözmeyi amaçlayan bir hizmet sektörü olmuştur.

 Hedeflerimiz ve Faaliyetlerimiz

Firmamız İstanbul, Ankara İzmir ve tüm Türkiye çapında üretilen ve üretimden kaldırılmış konferans koltuğu yedek parça imalatı servisi ile konferans koltuk tamir, bakım ve yedek parça sorununu çözerken , kullanıma dayalı bozulma ve kırılmaları alanında uzman kadrosu ile konferans koltuğu bakımı servisi ilede yerinde hizmeti vardır  okul konferans salonlarının tekrar tam kapasite ile çalışmasını sağlar.

Tüm hedef ve faaliyetlerimiz esasında, konferans koltuğu tamiri ve konferans koltuğu yedek parça tedariki ile birlikte ucuz konferans koltuklarının yerine onları çöpe atmadan, sizlere yeni ve daha güçlü konferans salonu koltukları üretmektir. Alan ofis mimarlık konferans salonlarınıza değer ve çözümler tasarlar.

ÜRETİM VE FABRİKA: 0216 574 46 40

         KEŞİF VE PROJE: 0553 465 60 64