Arama:

konferans koltuğu yedek parça imalatı yapan firmamız kendi sektörünün lider firması  olarak bir başka yeniliği daha hizmetinize sunuyor. Konferans koltuğu aksamlar, Alan grup tarafından 8 yıl garantili olarak üretilir ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilir; bu süre zarfında kullanım hatasına dayalı deformasyonları firmamız 2.5 yıl boyunca karşılamaya devam eder.

bizler üretmiş olduğumuz konferans koltuğu ve konferans koltuğu yedek parçalarını, müşterilerimizin tam performans ile verim almalarına dayalı olarak tasarlar ve geliştiririz. Alan grup olarak konferans koltuğu yedek parçalarının zamanla kullanıma dayalı olan deformasyonları, konferans koltuklarınızın kullanım imkanlarını ortadan kaldırır.

Konferans koltuğu yedek parçalarından meydana gelen konferans koltuğu de monte bir mamul olarak her zaman teknik servis hizmeti ile desteklenmesi gereken bir metadır. Bizler konferans koltuğu yedek parça ve  aksamları üretiyor olmanın dışında alanında uzman teknik servisimiz ile birlikte artık sizlere daha iyi hizmet vermek adına konferans koltuğu hastanesi uygulamasının hayata geçirdik.

artık yalnızca mevcut konferans koltuğu yedek parça ve aksamları ihtiyacınız dışında, konferans koltuklarınızın gerçekten teknik sorunları veya kullanıma dayalı sorunlarını tespit ediyor, sizlere doğru ve yerinde bir hizmet sunuyoruz. konferans koltuğu yedek parçalarını daha iyi tasarımlar ve daha kaliteli hammadde kaynakları ile üretmeye devam edip aynı zamanda konferans koltuklarınızın gerçek sorunlarını yerinde çözmek için geliştirdiğimiz konferans koltuğu hastanesi ile konferans salonlarınızın kullanım verimliliğini en üst düzeye çıkaracağız.

konferans koltuğu yedek parça ve konferans koltuğu hastanesi

konferans koltuğu yedek parçaları imalatı ve konferans koltuğu hastanesi firmamız tarafından konferans koltuklarının ekonomik ömüre dayalı teknik sorunlarını çözmek için geliştirildi. konferans koltuğu yedek parçaları, genellikle ekonomik ömür dolan konferans koltuklarının plastik ve metal takımlarının  kısa sürede deforme olmasından kaynaklanan sorunları çözmek adına konferans koltuk yedek parçaları parkende şekilde tedarik ediliyor.

.konferans koltuğu yedek parça temini mevcut deformasyonları gidermekle konferans koltuklarının yalnızca kullanıma dayalı sorunlarını çözüyor. Konferans koltuğu yedek parçaları imalatı yapan firmamız bu duruma karşı ekonomik gerekçelerle tercih edilen ve imalata dayalı kusurları olan konferans koltuklarının aynı zamanda yeni bir uygulama ve yeni bir bakış açısı ile ele alınmasını zaruri görür.

konferans koltuğu aksamları parkende dağıtımının yanı sıra konferans koltuğu hastanesi uygulamasını hayata geçirerek konferans koltuklarının ekonomik ömüre dayalı mekanik kusurlarını gidermeyi ve böylelikle daha fazla konferans koltuğu aksamları  ihtiyacını da ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Konferans koltuk tamiri Alan ofis her marka konferans koltuğu tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı ve kumaş değişimlerini ücretsiz keşif hizmeti yapıldıktan sonra, yerinde veya kendi araçlarımızla yerinizden alıp, teknik servis hizmetini sağladıktan sonra konferans koltuklarını aldığımız yere tekrar montajını ediyoruz.

Alan Ofis teknik servisi olarak Türkiye geneli TÜM KONFERANS KOLTUK YETKİLİ TEKNİK SERVİS hizmetimizin yanı sıra internet yolu ile bizleri arayan firma kamu kurumları kişi ve kuruluşlara ait konferans koltuk tamiri, Konferans koltuk parçaları, konferans salonu yapımı konferans koltuk yedek parçaları ofis koltuk tamiri ile ilgili teknik servis hizmetimizi konusunda uzman çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti konusunda ilke edinmiş bulunmaktayız.

Konferans koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti olarak ALAN BÜRO, 25. Yılında da Öncü marka olmaya devam edecektir. Konferans Koltuk Tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı ofis koltukları tamiri alanlarında, Uzman ve profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Konferans koltuk tamiri

Tel: 0216 574 46 40 Gsm: 0532 709 30 28