Arama:

Konferans koltuğu tamiri hizmeti veren  firmamız her marka  konferans koltuk parçaları imalatı ve kumaş değişimlerini ücretsiz keşif hizmeti yapıldıktan sonra, yerinde veya kendi araçlarımızla yerinizden alıp, teknik servis hizmetini sağladıktan sonra konferans koltuklarınızı aldığımız yere tekrar montajını yapıyoruz.

Alan Ofis teknik servisi olarak Türkiye geneli TÜM KONFERANS KOLTUKLARI TEKNİK SERVİS hizmetimizin yanı sıra internet yolu ile bizleri arayan firma kamu kurumları kişi ve kuruluşlara ait konferans koltuk tamiri, Konferans koltuk parçaları, konferans salonu yapımı konferans koltuk yedek parçaları ofis koltuk tamiri ile ilgili teknik servis hizmetimizi konusunda uzman çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti konusunda ilke edinmiş bulunmaktayız. Konferans koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti olarak ALAN BÜRO, 20. Yılında da Öncü marka olmaya devam edecektir. Konferans Koltuk Tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı ofis koltukları tamiri alanlarında, Uzman ve profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.Koltuk bakım ve yedek parça siparişleriniz TÜM TÜRKİYE genelinde alınır.

Konferans koltuğu ve yedek parça hizmeti

konferans koltuğu tamiri hizmeti genellikle devlet ve özel eğitim kurumları tarafından satın alınan ucuz konferans koltuklarının kırılması sonucu doğan bir sektördür. konferans koltuğu genellikle birbirinden farklı sentetik ve kimyasal hammaddelerin birleştirilmesi ve işlenmesinden oluşan bir meta olmakla birlikte gündelik ve kurumsal hayatın içerisinde son derece önemli rol oynar. Tamir hizmeti zamanla ucuz diye tabir edilen konferans koltuklarının kullanıma dayalı olmayan tamamen imalat hatası olan deformasyonlarının hızla ortaya çıkmasıyla konferans salonlarının kullanılmaması sonucu günümüzde yaygınlaşmış ve zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Konferans koltuk bakım  bilinen yönleri itibari ile okul konferans salonları ve tiyatro salonlarında eksilen ve deforme olan konferans koltuk parçalarının giderilmesi ve konferans koltuklarının tekrar kullanıma sunulması olarak bilinse de esasında, konferans koltuklarının imalata dayalı deformasyonlarını çözmekte çokta başarılı olmayan bir hizmet sektörüdür. konferans koltuğu tamiri aşması bir konferans koltuğunun ameliyat masasındaki son elektro müdahalesi olarakta gösterilebilir.

firmamız  tamir servisini genellikle okul konferans salonlarının belirli periyotlar ile kontrol edilmesi ve konferans koltuklarının kullanım kalitesini artırmaya dönük bir bakış açısı ile ele almakla konferans koltuğu tamiri sektörüne bir başka açıdan giriş yaparak yeni bir faaliyet alanı açmıştır. konferans koltuğu tamiri imalata dayalı hataları değil genellikle kullanıma dayalı hataları düzenli periyotlar halinde bakımlarla çözmeyi amaçlayan bir hizmet sektörü olmuştur. firmamız İstanbul, Ankara ve tüm türkiye çapında imalata dayalı hataları konferans koltuğu yedek parça imalatı servisi ile çözerken , kullanıma dayalı bozulma ve kırılmaları alanında uzman kadrosu ile konferans koltuğu tamiri servisi ile çözer ve okul konferans salonlarının tekrar tam kapasite ile çalışmasını sağlar.