konferans koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti veren firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun yedek parça imalatı yapmaktadır. konferans koltuklarınız zamanla deforme olarak kullanılamaz hale gelir. firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun hem yedek parça satışı hem de yerinde konferans koltuk bakım paketi hizmeti vermektedir.

KONFERANS KOLTUĞU TAMİRİ
KONFERANS KOLTUĞU TAMİRİ

konferans koltuk tamiri

Genellikle okullarda kullanılan konferans koltuklarınız hatalı montaj, veya konferans koltuklarının imalatına dayalı sorunlar nedeniyle kullanılamaz hale gelir.  kullanıcılar tarafından genellikle konferans koltuklarının kullanım değeri ortadan kalktığı anda tamir ve bakım talebi ortaya çıkar. bu konuda  firmamız kendi müşterilerinin ekonomik maliyetlerini aşağı çekme sorumluluğunu üstlenerek yıllık bakımlar veya periyodik bakımlar yaptırmalarını önerir.

konferans koltuk tamiri ve imalata dayalı deformasyon

konferans koltukları genellikle kullanıma dayalı olarak bir takım sorunlar ile çalışmaya devam etse de zamanla kullanıcılarına ileride daha büyük maliyetler çıkarma riski taşır diğer taraftan konferans koltuk bakım  servisimizin garanti etmediği yıllık ve periyodik bakımlar olmadan olumsuz olaylar ile (düşme ve fiziksel rahatsızlık vb) karşılaşma ihtimalini beraberinde taşır.  firmamız siz değerli müşterilerinin sağlığı ve ekonomisi adına konferans koltuklarınızın ücretsiz periyodik bakımlarını ve arıza tespitlerini gerçekleştirir

Servisimiz tamda bu gibi durumlarda 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla kurulan yeni bir birim olarak bünyemizde yer almakta ve teknik  servisini profesyonel olarak yapan kadrolar ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. servisimiz en nihayetinde konferans koltuklarınızın imalata dayalı sorunlarına kalıcı çözümler getiremese de montaj veya kullanıma dayalı hataların meydana getirdiği hasarları temelinden çözüme kavuşturur, bir konferans koltuğunun esasında farklı birçokparçadanmeydana gelen tek bir mamul olduğunu düşünürsek, en ufak bir konferans koltuk parçasının hatalı veya eksik çalışması bütün bir kullanım değerinin ortadan kalkması ile sonuçlanır.

KONFERANS KOLTUK TAMİRİ
konferans salonu koltuk tamiri

konferans salonu teknik servis  faaliyetimiz hem konferans salonu faaliyetlerinin bu gibi durumlarda durmasını ortadan kaldırmak hem de konferans koltuklarının yeniden bir maliyet haline gelmesini engellemektir.  servisimiz bu iki temel hedef ile hareket ederek hem sizlere yeni konferans salonları kazandırır hem de oluşabilecek yeni maliyetleri ortadan kaldırır.

 

konferans koltuk tamiri ve Alan ofis

konferans salonu bakım onarım faaliyetini itina ile gerçekleştiren Alan ofis her marka konferans koltuğu tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı ve kumaş değişimlerini ücretsiz keşif hizmeti yapıldıktan sonra, yerinde veya kendi araçlarımızla yerinizden alıp, teknik servis hizmetini sağladıktan sonra konferans koltuklarını aldığımız yere tekrar montajını gerçekleştiriyoruz.

Alan Ofis teknik servisi olarak Türkiye geneli TÜM KONFERANS KOLTUK YETKİLİ TEKNİK SERVİS hizmetimizin yanı sıra internet yolu ile bizleri arayan firma kamu kurumları kişi ve kuruluşlara ait  Konferans koltuk parçaları, konferans salonu yapımı konferans koltuk yedek parçaları ofis koltuk tamiri ile ilgili teknik servis hizmetimizi konusunda uzman çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti konusunda ilke edinmiş bulunmaktayız. konferans ve   ofis koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti olarak ALAN BÜRO, 25. Yılında da Öncü marka olmaya devam edecektir. Konferans Koltuk Tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı ofis koltukları tamiri alanlarında, Uzman ve profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Tel: 0216 574 46 40 Gsm: 0532 709 30 28